ATP Group, integrator de produse și sisteme pentru mobilitatea persoanelor și mărfurilor.

Consilier service

Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare, profil inginerie autovehicule rutiere / mecanică
  • Bune cunoștințe utilizare PC
  • Permis conducere catergoria B
  • Aptitudini tehnice și experiență într-un job similar
  • Abilitati de relaționare, comunicare, negociere.

Descrierea jobului:

  • Gestionarea relației cu clienții
  • Gestionarea fluxului de service
  • Prezentarea în mod profesional a produselor și serviciilor oferite
  • Identificarea și dezvoltarea portofoliului de clienți
  • Cunoașterea și respectarea standardului de service.

Vă oferim:

  • Acces la programe de instruire și specializare profesională
  • Posibilitate de dezvoltare și promovare profesională
  • Mediu de lucru la standarde ridicate
  • Pachet salarial atractiv.

Distribuie acest job:

Ne poți contacta și telefonic la numerele 0737 020 072, 0728 883 452 sau la adresa email: resurse.umane@atp-motors.com