ATP Group, integrator de produse și sisteme pentru mobilitatea persoanelor și mărfurilor.

Responsabil licitații publice

Suntem în căutarea unui profesionist cu cel puțin 2 ani experiență în domeniul Achiziții publice și care să contribuie la succesul proiectelor ATP Trucks Automobile!

Candidatul ideal:

  • Studii superioare finalizate: de preferat științe juridice, economice sau administrație publică
  • Cursuri speciale în domeniul achizițiilor publice reprezintă avantaj
  • Cunoștințe privind procesele de achiziție și procedurile licitaționale
  • Cunoașterea sistemului electronic de achiziții publice SEAP
  • Cunoștințe bune utilizare Ms Office, Internet Explorer
  • Abilități de a lucra independent dar și în echipă, manifestă flexibilitate
  • Bine organizat, comunică bine și este focusat pe calitatea muncii
  • Atenție la detalii, capacitate de a lucra eficient într-un mediu dinamic și sub presiunea termenelor
  • Manifestă obiectivitate, este integru și responsabil
  • Abilități de gestionare a unor situații neprevazute, manifestă diplomație.

Descrierea jobului:

  • Identificarea de proiecte pe domeniul de activitate al companiei
  • Pregătirea, întocmirea documentației specifice și obținerea de clarificări suplimentare dacă se impune
  • Monitorizarea și implementarea proiectelor pe care le gestionează
  • Organizarea eficientă a documentelor și arhivarea corespunzătoare
  • Comunică și colaborează permanent cu părțile implicate
  • Asigură conformitatea legală.

Oferim:

  • Loc într-o echipă de succes
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • Venituri suplimentare în legătură cu proiectele realizate
  • Condiții și mediu de muncă la standarde ridicate
  • Tichete de masă, tichete cadou, prețuri preferențiale pentru produsele și serviciile din portofoliul companiei.

Distribuie acest job:

Ne poți contacta și telefonic la numerele 0737 020 072, 0728 883 452 sau la adresa email: resurse.umane@atp-motors.com