ATP Group, integrator de produse și sisteme pentru mobilitatea persoanelor și mărfurilor.

Web Operator

Cerințe:

  • studii superioare finalizate, de preferință Design Web
  • experiență anterioară de cel puțin 1-2 ani într-un rol similar
  • știe să lucreze cu termene, are atenție la detalii și este orientat spre rezultate.

Descrierea jobului:

  • actualizarea și întreținerea conținutului site-urilor web, inclusiv text, imagini, videoclipuri și alte materiale multimedia
  • actualizarea și întreținerea conținutului ofertei comerciale pe site-urile auto de specialitate
  • menținerea identității vizuale a fiecărui site
  • asigurarea coerenței și calității conținutului publicat
  • crearea designului vizual pentru diferite campanii comerciale, în concordanță cu cerințele predefinite
  • corecta dimensionare a machetelor digitale, adaptarea formatelor lor pentru a corespunde diverselor platforme online
  • executarea de fotografii/scurte filmări în legătura cu serviciile/oferta auto și prelucrarea acestora în formatele necesare publicării lor pe platformele de profil
  • utilizarea aplicațiilor specifice pentru executarea/personalizarea/editarea fotografii pentru oferta auto.

Oferim:

  • mediu de lucru plăcut, creativ și dinamic
  • posibilități de dezvoltare a carierei
  • pachet salarial atractiv, în concordanță cu experiența și performanța
  • tichete de masă.

Distribuie acest job:

Ne poți contacta și telefonic la numerele 0737 020 072, 0728 883 452 sau la adresa email: resurse.umane@atp-group.ro